Давай познвйомимось
Universality це польський стартап заснований у 2017 році.
Ми працюємо над платформою Universality.io, яка пов’язує студентське середовище з діловим.
Великий досвід
Universality це люди, які поєднують управління ІТ-компаніями з роботою в університеті
Сама ідея народилася в 2014 році, коли Єжи Чепель, проводячи заняття в Ягеллонському університеті, заснував свою першу ІТ-компанію. Потім він придумав інструмент, який би зв’язав роботодавців, виховував вчених та студентів в одній екосистемі, підвищуючи рівень освіти та підтримуючи практичну підготовку студентів до роботи.
З тих пір над проектом працювало багато людей, як з наукових кіл, так і з компаній, включаючи керівників та членів правління компаній, таких як Edge 1, EduLab, Intive або Euvic.
![фірми, робота у навчальних закладах фірми, робота у навчальних закладах](https://universality.io/wp-content/uploads/2021/01/Il-Un6-1.png)
![рекомендовано Міністерством цифрових справ](https://universality.io/wp-content/uploads/2021/01/Il-Un3_1.png)
Міністерство цифрових справ
рекомендують Universality.
![навчальні заклади](https://universality.io/wp-content/uploads/2021/01/Il-Un3_3.png)
Понад 20 навчальних закладів
Офіційно використовуть інструмент.
![навчальні заклади](https://universality.io/wp-content/uploads/2021/01/Il-Un3_2.png)
Початок шляху
це лише початок нашого шляху 🙂
Зародження
Етапи розвитку
Ми отримали перше значне фінансування у 2017 році від фонду Edulab, який інвестував у нас 800 000 злотих. Це дозволило нам створити MVP та зацікавити перших користувачів в навчальних закладах.
У лютому 2019 року ми отримали інвестиції від Leonarto Alfa для доопрацювання продукту та розробки. Нам вдалося вдосконалити бізнес-моделі, збільшити кількість користувачів та зібрати багато цінних відгуків від викладачів, студентів та компаній.
Ріст
Актуально
Наразі ми працюємо разом з PAIH у межах польських технологічних мостів над пілотною програмою в Індії, і намагаємось допомогти молодим студентам знайти роботу, незважаючи на пандемію 😉
Ми також працюємо над новими функціоналами, які з’являться усічні 2021 року!
Спробуйте вже сьогодні!
Ви нічим не ризикуєте, а навпаки можете багато отримати. Платформа створена на основі досвіду проведення занять в Ягеллонському університеті і покликана полегшити та скоротити вашу роботу, а не збільшити її!